Майстер - клас «Інноваційні технології в машинобудуванні, 3-D проектування».

В рамках профорієнтаційного тижня фахівцями приймальної комісії коледжу спільно з викладачами механічного відділення (Свириденко О.В., Зіменс Ю.В. та Шалапко І.О.) з чунями 9-х класів нашої школи проведено заходи з профорієнтаційної роботи, а саме: спілкування з учнями на тему: «Ознайомлення із сучасними спеціальностями та особливостями вступної кампанії 2022 року»; майстер-клас на тему: «Інноваційні технології в машинобудуванні, 3-D проектування».

У ході майстер-класу викладачі коледжу ознайомили майбутніх здобувачів фахової передвищої освіти з умовами вступу до коледжу, акцентовано увагу на спеціальності «Автомобільний транспорт» та «Виробництво, сервісне обслуговування та експлуатація двигунів внутрішнього згоряння». Через відео презентацію учні ознайомились з матеріально-технічною базою відділення, активно взяли участь у вікторинах на автомобільну тематику та поринули у світ 3D технологій, а саме можливості 3D друку.