СТАРК

«PROнавички майбутнього»
07.12.2021

02 грудня 2021 року в актовій залі Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради відбулось відкрите заняття клубу «PROнавички майбутнього» (керівник – Ірина НУРУЛЛІНА) з дотриманням усіх карантинних обмежень.

Міжнародний день толерантності
03.12.2021

Сучасна культурна людина – це не тільки освічена людина, але людина, що володіє почуттям самоповаги, яку шанують оточуючі.

День вчителя
12.10.2021

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

День Святого Валентина
19.02.2021

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

"Серце віддаю людям"
09.12.2020

3 грудня 2020 року в залі Дніпровської районної у місті Херсоні ради відбулась традиційна підсумкова конференція школярів - волонтерів «Серце віддаю людям».

"Ми проти СНІДу"
03.12.2020

У Міжнародний день боротьби зі СНІДом учнями шкільного парламенту «СТАРК» була проведена соціальна акція «Червона стрічка». Учні школи прикріпили червоні стрічки на дерево , як символ боротьби з глобальною епідемією, яка охоплює всі континенти, країни, міста. Ідея червоної стрічки належить художнику Франку Муру.

"Ми пам'ятаємо!"
18.11.2020

28 жовтня вся країна відзначила День визволення України від нацистських загарбників. Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина України. Адже саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.

"Міжнародний день людей похилого віку"
02.11.2020

1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в нашій державі ще й День ветерана.

"Від серця до серця"
05.10.2020

Людина створена для добра, вона живе у людському суспільстві, а тому повинна нести у цей світ чистоту своєї душі, бути відкритою у думках, чесною у діях, милосердною і чуйною. У шкільному віці формуються основи духовності людини: Добро, Любов, Милосердя.

"Ми за мир у всьому світі"
05.10.2020

Мир у рідній Україні — це най заповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано,як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа. У той момент, коли питання миру є особливо нагальним для України, усі бажання, усі сподівання і мрії пов’язані з мирним майбутнім України.