Творча копилка

Уміння бачити красу!
25.11.2018

20 листопада у 2-В класі (класний керівник Брага Ю.Ю.) відбулася виставка осінніх композицій та екібан ''Начаклувала осінь-чарівниця''. Учні разом з батьками підготували різноманітні казкові композиції з природного матеріалу. Кожна робота вирізняється з-поміж інших власною індивідуальністю, креативністю та яскравістю задумки. 

Стартує Місячник здорового способу життя
07.11.2018

В рамках місячника здорового способу життя ,з метою пропаганди і розуміння здоров‘я як пріоритетної цінності в житті,активноі громадянськоі життєвоі позиціі  6 листопада класні керівники провели виховні години «Бути здоровим престижно».

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ ТА БАЖАЄМО НОВИХ ЗДОБУТКІВ!
18.05.2018

1 місце посіли запальні дівчата школи 53 ,вихованці “Dance Club AKTIVE “у «Флешмобі року» на фестивалі вишиванок ХДАУ. Усім присутнім вони показали свої артистичні здібності й природні обдарування та подарували глядачам незабутні враження.Дукуємо чудовому тренеру Настя Гвоздецкая за любов до своєї справи та розкриття юних талантів !

«Мамы роднее нет!!!»
14.05.2018

День Матери – это самый тёплый и сердечный праздник, посвящённый самому дорогому и близкому человеку. В этот день звучать слова благодарности всем матерям. Спросите любого малыша, кто самый любимый человек на свете и непременно услышите: «Мама!» Это, быть может один из самых правильных законов жизни. Она дарит ребёнку всю себя: любовь, доброту, заботу, терпение. Мама – самый главный человек в жизни каждого из нас.

Нам важко навіть уявити світ, в якому немає книги.
27.04.2018

Нам важко навіть уявити світ, в якому немає книги. До неї ми звикли з самого дитинства, вона розкривала перед нами дивовижні таємниці життя та давала корисні поради у важку хвилину, вчила нас розуміти самих себе. Найважливіше призначення книги – зберігати знання, накопичені віками, і передати їх наступним поколінням. Саме з обзором сучасної дитячої літератури, з метою популяризації та придбання дивовижних книжок українських письменників 25 квітня завітала до 3 - 4 класів директор мережі магазинів «Учбова книга» Лісова Ганна Валеріївна.

Вітаємо з перемогою
19.04.2018

Лініх Вероніку — ученицю 3-а класу ЗОШ 53,яка посіла II місце в загальноміському конкурсі «Читання для зростання», своім захопленням Вероніка довела усім присутнім, що книга – це ланка, яка зв’язує нас з минулим і майбутнім, Книга – це шлях до пізнання речей і явищ. «Книга – це ключ до відкриття світу людей: добра й зла, сили й слабкості, покірності й боротьби.

«Окрилені танцем»
13.04.2018

Вітаємо ученицю школи 53   Макогон Олександру з I місцем  у конкурсі юних балетмейстеров «Окрилені танцем»! Бажаємо великих ідей, високих цілей і впевнених прагнень, підтримки рідних і вірних друзів, оптимістичного настрою і світлого щастя.Велика вдячність керівнику гуртка “Ассоль» Патрушевій  Олені Семенівн

«Міс весна-2018»
12.04.2018

11.04.2018 року в школі 53 відбулося свято краси,граціі та натхення «Міс весна-2018».Це свято спрямоване виховувати культуру та естетичний смак, розвивати творчу активність. Ми створюємо умови для самореалізації особистості дівчат, виявлення їх талантів, смаків та уподобань, виховання почуття успіху та позитивного світосприйняття. Власне такою є головна мета конкурсу «Міс-Весна 2018».

Вітаємо переможців міського конкурсу «Мова моя, калинова»
03.04.2018

Поздоровляємо учнів школи 53- переможців міського конкурсу майстрів художнього читання «Мова моя, калинова» !Серед 13 учасників - три призових місця! 1 місце- Арнаут Олександр(4-Б клас),2 місце-Прокопенко Олександр(4-А клас),3 місце- Мильникова Вікторія(8-А клас).Бажаємо всім учасникам наснаги для втілення мрій, віри і впевненості у завтрашньому дні, здоров’я і благополуччя, успіхів і досягнень у достойних справах!

"Ночь перед Рождеством"
02.04.2018

Відвідування Херсонського драматичного театру в рамках місячника національноі культуры. 30.03.2018г. школьники 5-11 классов школы 53 посетили зажигательный спектакль «Ночь перед Рождеством «, с превосходными песнями,танцами и колядками. В спектакле звучала украинская, русская,народная и современная музыка, колядки и святочные песни. Это позволило детям познакомиться с национальной музыкальной культурой.